Průvod spolků

Velký průvod členů spolků, klubů a zájmových skupin.

Několikadenní slavnost v rámci oslav 700. výročí města je jakýmsi poděkováním všem vlašimským spolkům, klubům a zájmovým sdružením za jejich aktivity a obohacení života nás všech.

Velkým společným průvodem a následným pokusem o zápis do knihy rekordů jako "Největší setkání členů spolků z jednoho města" přispějí členové vlašimských spolků, klubů a zájmových sdruženích k příjemné atmosféře slavnosti a všem tímto způsobem sdělí:

„Jsme tady, pracujeme, tvoříme dobrou partu a baví nás to!“


Pro členy vlašimských spolků, klubů a zájmových skupin (dále jen spolku) jsou připravovány tyto tři organizované aktivity

Velký průvod členů vlašimských spolků

Koordinované seřazení na startovišti průvodu v Lidické ulici („od Ballatých k hotelu Budvar“) v době 13:00-14:00 hod.

Start průvodu ve 14:00 hod.

Průvod projde v době 14:00-15:00 hod. Lidickou ulicí, kruhovým objezdem u Alberta, Komenského ulicí, kruhovým objezdem u Kulturního domu, příjezdovou cestou do parku, kolem fontány „Pampeliška“, hlavním vstupem do parku, cestou až k bývalému letnímu kinu kolem zámku (zde bude pódium) a postupně bude seřazován na louce u zámku k vytvoření společnému rekordu.

Po celou dobu průvodu bude ve středu města uzavírána a zpětně uvolňována doprava podle pohybu průvodu, přijíždějící vozidla budou o dočasném uzavření aktuálně informovány na příjezdových komunikacích do středu města.

Pokus o zápis do knihy rekordů jako "Největší setkání členů spolků z jednoho města"

Zámecký park, závěrečné shromáždění průvodu na louce u zámku v době 15:00-15:30 hod. (uvítání, realizace rekordu, fotodokumentace shromážděných spolků)

Možnost vlastní prezentace spolku

Možnost vlastní prezentace spolku na akci ve dnech 15.-19.6. 2018 domluvenou formou (stánek, aktivita, nábor, prezentační panely, bannery, rozdávání propagačních materiálů, vystoupení na pódiu v domluvených časech,..)

Doplňující informace

Spolky zúčastněné v průvodu jako podporu získají:

Kontakt na organizátora průvodu

Město Vlašim – tel.: 313 039 438, 724 085 931

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a měření návštěvnosti. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací